Algotex Plotter           İndir
Astron Kesici          İndir
Zünd           İndir

ELC Cutter         İndir
Turbocut Cutter        İndir
Procut Cutter           İndir

Serim D 600          İndir
Serim E 2000        İndir
ZUND Logo         İndir


SOSYAL MEDYA

İLETİŞİM

 • Satış Destek
 • Teknik Servis
 • Eğitim
 • Yedek Parça
 • Şube ve Bayiler
 • Yurtdışı Temsilciliklerimiz

DİĞER


 • NEDGRAPHICS

  Nedsense Nedgraphics Hollanda-Fransa ortaklığı bir firmadır. Tekstil / Konfeksiyon Sektöründe 25 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir.

  Nedgraphics ekibi ve ürünleri, sektördeki firmaların iş süreçlerini optimize etmek ve daha verimli sonuçlar elde etmelerini sağlamak için hizmet vermektedir.

  Dünya referansları arasında; WRANGLER, ANN TAYLOR – USA, KENZO–FRANSA MARC O’POLO–ALMANYA gibi tanınmış yüzlerce firma vardır.

  Türkiye Konfeksiyon Sektöründe özellikle Nedgraphics Fashion Studio–Dizayn Tasarım Yazılımı ile en önemli ürün olarak bilinmektedir.

  Türkiye referansları arasında; ADİL IŞIK, PARK BRAVO, LCWAİKİKİ, SEVEN HILL, RODİ, HUZUR MAĞAZACILIK gibi yüzlerce firma vardır.


 • TOPCUT BULLMER

  1933 Yılında Metalwerk Karl Bullmer olarak kurulmuştur. 1953 yılında halen bulunduğu Stutgart- Mehrstetten’daki fabrikasına taşınmıştır. 1958 yılında ilk olarak kesim ve serim sistemlerinin üretimine başladı. İlk tam otomatik kesim makinesi 1980 yılında üretildi.

  Şu anda dünyada 60’dan fazla ülkede TOPCUT - BULLMER Markasıyla tam otomatik kesim ve serim sistemleri satılmakta ve en kaliteli üretimin sağlanmasında kullanılmaktadır.

  TOPCUT – BULLMER, Türkiye’de Konfeksiyon, Mobilya, Otomotiv ve Kompozit Sektörlerinin de serim ve kesim teknolojisi tercihlerinde 1.sıradadır.

  Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de lider firmalar TOPCUT - BULLMER Markasını tercih etmiştir.


 • ASSYST

  Almanya menşei olan bu firma yaklaşık 30 yıllık bir geçmişe sahiptir. Türkiye’de özellikle, CAD (bilgisayarlı kalıp hazırlama, serileme ve pastal planı oluşturma ) yazılımı olarak çok önemli bir yer tutan ASSYST, Dünya Konfeksiyon Sektörüne ürün takip, optimizasyon, verimlilik gibi çok farklı ürünler de sunmaktadır.

  Uluslar arası ISO formatında olduğu kabul edilen en önemli ürünlerden biridir.

  Türkiye’de firmamız ASTAŞ tarafından yaklaşık 20 yıldır başarıyla temsil edilmektedir.

  Bu süreçte yaklaşık 1.700 referans firma sayısına ulaşarak en çok tercih edilen ürün haline gelmiştir.


 • HUMAN SOLUTIONS

  Almanya firmasıdır. 50 yıldan fazla bir sektör deneyimine sahiptir.

  Gayesi; üretimin her aşamasında uygun verileri kullanarak süreçleri hızlandırmak ve sorunsuz çalışma ortamı oluşturmak maksatlı yazılımlar ve sistemler geliştirmektir.

  Ürünlerinden bazıları; 3D BodyScanning, CAD Assyst, Vidya, İsize ve Size Germany'dir.

  Bu ürünler özellikle moda sektöründe Müşteri ve Pazar odaklı ürünlerdir. Sektör firmaları bu ürünleri kullanarak üretim sürecini ve maliyetleri kısaltabilirler.


 • ZÜND

  1984 yılında Karl ZÜND tarafında İsviçre – Altstatten’de kuruldu. İlk üretimi yatay plotterlar oldu.

  1988 de ZÜND AG olarak isim değiştirdi. İlk ZÜND Kesicili makineyi üretti. Bu makine ayakkabı ve grafik sektörü için yapılmıştı.1995 yılında 2. nesil M- Line makinelerin üretimine başlandı. 1999 yılında dijital kesiciler üretiminde dünya lideri durumuna geldi. Deri, Paketleme ve Grafik sektöründe kaliteli üretimin vazgeçilmez makineleri haline geldi.

  2008 yılında 3. nesil G3 kesicilerin üretimine başlandı. Teknolojinin zirvesi kabul edilen bu makineler halen 60 farklı ülkede üreticilerin hizmetine sunulmaktadır.
  Türkiye’de başta dericiler olmak üzere onlarca firmada bu makineler kullanılmaktadır.


 • SVEGEA

  1952 ılında İsveç’te kurulmuştur. Örme ve dokuma kumaştan istenilen ölçülerde bant biye kesimini yapan makineler üretmektedir.

  SVEGEA en ileri teknoloji ile en kaliteli kesimin yapıldığı makinedir. Tam otomatik kesim makinelerinde üretim hızı 15.000 mt/ saate kadar çıkmaktadır.

  Türkiye’de özellikle sadece bant – biye kesimi yapan konusunun lideri firmaların tercih ettiği ürün olarak bilinmektedir.


 • ALGOTEX

  1983’de İtalya’da kuruldu.1988’de ilk raster teknolojisiyle çalışan çiziciyi ( plotter ) üretti. 1997 Algotex ilk çizici Jet Technology Inc Piezo yüksek çözünürlüğe sahip Plotter geliştirildi. Bu ürün plotter üreticilerini ve kullanıcılarını yeni aşamaya getirdi. 2003 Algotex ilk çizici Bubble Jet teknolojisini tanıttı. Bu sayede sektörün lideri durumuna geldi.

  2004 Algotex haberleşme sektörü için kendi renkli çizicisini geniş formatıyla tanıştırdı. 2007 Algotex alanı CAM yelpazesini tamamlamak için, ilk çizim / kesim makinesini üretti.

  Şimdiki durumda dünyanın çeşitli ülkelerinde 15.000 den fazla ALGOTEX Çizici kullanıcılarına keyifli çalışma imkanı sunmaktadır.


 • ASTRON


 • STYLESHOOTS

  Styleshoots Firması 2004 yılında Hollanda’da kurulmuştur. Firma yönetimi uzun yıllardır, Hazır Giyim, Perakende ve BT (Bilişim Teknolojileri) konularında tecrübeye sahiptir. Styleshoots’un amacı müşterilerin işlerini kolaylaştırmak ve verimliliği arttırmaktır.

  STYLESHOOTS ile ürün gruplarına yönelik tasarımları arşivlemek, numune çalışmalarını müşterilere online göndermek, katalog oluşturmak, online mağazacılık yapmak artık çok daha kolay yapılabilmektedir. Görsel Mağazacılık, Koleksiyon İletişimi sadece bir kaç örnekten biridir.

  Konfeksiyon ve perakende pazarına sunulan son yıllardaki en büyük yenilik STYLESHOOTS’tur.

KULLANIM ŞARTLARI    GİZLİLİK POLİTİKASI   
©2012 TÜM HAKLARI ASTAŞ ENDÜSTRİ TEKSTİL MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.' YE AİTTİR.